Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok a férjemnek ilyen...

Hol tudok a férjemnek ilyen jellegű nadrágot venni?

Figyelt kérdés
A férjemnek nemsokára születésnapja lesz. Mivel lassan nyár van egy olyan anyagú nadrágot szeretnék neki vásárolni ami hosszú nadrág mégis szellős, nem izzadós anyag, ugyanis nem igazán szereti a rövid nadragokat, nem érzi benne jól magát 😕 Néztem már sinsay, H&M, és társaiban, de nem jártam sikerrel, nem tudom milyenek a Sheines ruhák, nem mertem még rendelni onnan, mivel nem tudom hogy anyagra milyen tapintású lehet. Tudtok ötletet esetleg? 🥹😅

#ruha #nyari nadrag
máj. 14. 17:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Nadrágot még nem rendeltem a sheinről, de ha figyeled az értékeléseket akkor nem nyúlhatsz nagyon mellé. Pólókat, felsőket rendeltem, minddel elégedett vagyok, több baba ruhát is vettem már ott, egyetlen egynek nem tetszik az anyaga, de szerintem csak azért, mert a lányomon nem tetszik az a ruha🤷🏻‍♀️😅
máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.. István ***** válasza:
100%
Ha nyárra kell akkor szerintem pl. lenvászon anyagút keress.
máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sheinen be lehet állítani, hogy milyen anyagú ruhát szeretnél.
máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget nektek 🥰
máj. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!