Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szép test > jó öltözködés?

Szép test > jó öltözködés?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy sokan hiába figyelnek oda mit vesznek fel, milyen színeket párosítanak milyen ruhadarabbal, rajtam egy sima póló+nadrág jobban néz ki, mert szálkás, izmos testem van és magas is vagyok.


Ez így van, hiába vesz fel valaki bármilyen szép ruhát, egy jó testen akármi jobban néz ki, még ha nem is figyel az öltözködésre?


máj. 15. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a jó testen múlik. Ízlés kérdése is, meg amit írtál, hogy azért kell egy kis érzék ahhoz, hogy milyen szín áll jól, milyen fazon, sokan a méretet sem találják el. Sok duci annyira jól öltözködik, hogy mindig csak bámulok, én meg magas és vékony vagyok, de nagyon meg kell gondolnom, hogy mit húzzak fel.

Egy sima póló és nadrág alapdarabok. Ha nem valami nagyon béna szabása van, akkor az mindenkin jól mutat, ha eltalálta a méretét.

máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
100%
A jó test nagyon sokat javít az összképen de nem jól megválasztott ruhákkal el lehet cseszni a látványt. Nekem sok 10 év körüli ruhadarabom van, hordtam amikor kevésbé volt jó testem (sovány voltam) és hordom most is, izmosan. Elképesztő a különbség. De ha felveszek egy olyan fazonú ruhát, ami nem az én alkatomra való, cseszhetem a jó testet. Vannak alkatok, amikkel könnyebb öltözködni és vannak, amikkel kevésbé. Én vékonyként úgy vettem észre, hogy a legtöbb ruha a telt de nem kövér nőknek kedvez legjobban, akiknek van derekuk de nagyobb mellük, csípőjük is, a legjobban meg a magas vékonyak szívnak a ruhaválasztással.
máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség, vmi vagy jól öltözött vagy nem. Ez totál független az alkattól 😉
máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, látok sok embert hogy kiöltözik, ing, stbb..


Én meg felveszek egy sima fekete polót, látszik a karomon végigfutó ér, kidomboruló mell és vállizmok, széles hát, és egy sima pólóban jobban nézek ki

máj. 15. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4: Relatív. Nekem egy ing (egyszerű, nem valami csicsás) nagyon tetszik. Jobban, mint a póló. Szóval nekem egy kevésbé jó testű inges férfi valószínűleg jobban tetszene, mint a pólós izmos. Ráadásul az összhatás számít. Nem dobom el magam az izmoktól.
máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A karon végigfutó érnél taszítóbb látvány nem sok van. Pfuj. Kokszos gyökér. Ki akarna egy impotens kokszossal lenni? De legalább a póló jól áll rajtad, legalábbis szerinted.
máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Én vékonyként úgy vettem észre, hogy a legtöbb ruha a telt de nem kövér nőknek kedvez legjobban, akiknek van derekuk de nagyobb mellük, csípőjük is, a legjobban meg a magas vékonyak szívnak a ruhaválasztással."



De szilikon mellel, mert ahhoz nem kell melltartót venni 😆


Mint "bögyösebb" csaj, bizony a ruhák nagy részét kilövi a melltartó pántja. Anélkül meg súlya van, megy minden felé, nem olyan az alakja.

máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Valóban van az a divat ami a 2000es években ment, és most jön vissza... na ebben tényleg csak pár összeollózott darab anyag van.


Ennél tényleg a test kapja a hangsúlyt.



Ezek:

[link]



[link]



[link]

máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
#7. Jogos, a melltartó az szívás. Én inkább a ruha szabására gondoltam, hogy pl. hol mennyire szűk vagy bő. Nekem szinte nincs mellem és sok szép ruha azért nem áll jól, mert mellet is terveztek bele :D viszont melltartóval meg nem szívok, ez a jó oldala.
máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Példát is hozok, ez 100x jobban néz ki:


[link]


[link]


Mint például ez:


[link]


Hiába vette fel a kis inget, napszemcsit, feltürte az inge ujját, meg mittudomén, Arnold egy sima rövidgatyában + polóingben jobban néz ki.

máj. 15. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!