Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen divatosak lennének ezek...

Ilyen divatosak lennének ezek a bőrdzsekik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Eléggé sok lányon látok ilyen stílusu bőrdzsekit

Fiúkon ritkábban látom hogy ilyesmi fazonú-t hordanának

Náluk nem divat annyira?



máj. 21. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez már annyira agyonhordott darab, hogy már unalmas. Lassan kimegy a divatból.
máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Lányokon azért látod gyakrabban, mert a műbőrből készült változatát tömegesen gyártják és olcsón árulják szinte az összes ruházati boltban.

Férfi fazont műbőrből ritkán látni a ruhaboltokban, online lehet kifogni valódi bőrből készültet elég borsos áron, nyilván kevesen fognak 100-200 ezret fizetni egy dzsekiért. Arra viszont figyelj hogy az általad linkelt fazon nem éppen hétköznapi viselet, olyat érdemes keresni ami divatosabb, lezserebb fazon utcai viseletnek, ezek a specifikusan motorozáshoz gyártott dzsekik furcsán hatnának ha nem olyan a stílusod.

máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez már az én tinikoromban is divatos volt 10-15 éve. Sőt, akkoriban tényleg konrkétan minden 2. csaj ilyenekben rohangált. Ahhoz képest ma nem annyian hordják.
máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Én fiú vagyok és pont idén januárban vettem ilyet. Igaz műbőr, valószínű csak pár évet fog bírni. De kiárusításban olyan filléres ára volt, hogy nem tudtam otthagyni.

Nekem tetszik. Váltogatva hordom más típussal, hogy ne mindig ugyanabban legyek.

máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!