Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetek nőiesebb?

Hogyan lehetek nőiesebb?

Figyelt kérdés
Általabban tréning szimpla felsobe vagyok..nem hordok sminket..hogyan lehetnék nőisebb...milyen ruhákat vegyek?..stilust syeretnék válltani?Segitsetek..köszi előre is
2010. okt. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne kelljen akkorát váltanod,sztem hordj farmert,egy szép cipővel ebben az időben mondjuk bokacsizmával,vagy hosszúszárúval.Egy szép kötött felső télen. [link]
2010. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát elöször is hány éves vagy?
2010. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Meg mondjuk egy ilyen felső: [link] Csak egy tipp volt,ezek mindenkinek jól áálnak,ha vki változtatni akar de nem drasztikusan.

2010. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi első voltam csak közbe vki belekérdezett:)
2010. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13...köszi a választ..még várok válaszokat..:)
2010. okt. 29. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene szerintem egyből magassarkúval kezdened, ha nem tudsz benne járni. Divatosak a lapos talpú csizmák is, bokacsizma, térd fölé érő csizma, pl a deichmannban vagy akárhol találhatsz. Pulcsi helyett keress kardigánokat, szinte akárhol találhatsz, a new yorkerben van sok olcsó ruha is,azok között nézegethetsz, vagy a turkálókban is sok kardigánt lehet találni. A hosszított felsők, valamint a testhez álló garbók is csinosak, nőiesek. Nem tudom hány éves vagy, nem fontos sminkelned magad, max ha alul kihúzod a szemed fekete szemceruzával, máris másabb hatást érhetsz el vele. Én is nemrég váltottam "deszkás" stílusból nőiesre, és eléggé tetszik. Én a Bershkában szeretek a legjobban vásárolni és a H&Mben is egész jó cuccok szoktak lenni. A legnőiesebbek szerintem a Mayo chix ruhák, bár azok nem jönnek be, de lehet neked igen. bocsi,hogy ennyit írtam, szófosásom(betű)van:D
2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 13 éves vagy, oké, hát akkor tartom magam a leírtakhoz.
2010. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!