Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki eredeti...

Rendelt már valaki eredeti UGG csizmát a vaterán? Vagy valakinek van eredeti UGG-je?

Figyelt kérdés

Egyrészt érdekelne, hogy ha rendelted, a méret rendben volt e, másrészt hogy milyen a csizma? Kényelmes? És hajlik a talpa? Megéri az árát? nagyon fázós lábú vagyok.

Köszi


2010. okt. 29. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem de van eredeti.:)

Nem adnék érte ennyi pénzt már, de én is gondolkoztam rajta hogy veszek onnan, most hogy tudom milyen ez a csizma hát nem mondom hogy megéri az árát mert a talpa habszivacs ami köztudottan nagyon gyorsan kopik...

Viszont ha azt nézed hogy az utánzatok is 15-20e ft-k akkor inkább eredeti éri meg jobban az megint más kérdés hogy azt kapod e amit rendelsz elég necces előre fizetni szerintem.

2010. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is meggondoltam magam és Én sem veszek inkább, mert teljesen lekopik a sarka:S Az enyém Sketchers, nem Ugg, de szerintem nem sok különbség van a talpuk között...Szerintem gondold át, nagyon:S

24/L

2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az eredeti UGG-nek is habszivacsból van a talpa, vagy csak az utánzatoknak?
2010. okt. 30. 18:05
 4/7 A kérdező kommentje:

pl ez biztos nem habszivacs:

[link]

2010. okt. 30. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ennek más a talpa, szóval lehet inkább ilyet vegyél:)

24/L

2010. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek nem habszivacs, de nem is látom hogy Ugg e vagy sem, mert nem nagyon jó minőségű a kép és már az ilyen fajta csizmát mindenki ugg-nak hívja ha az ha nem..., de amit láttam az eredeti oldalon az is habszivacs volt, te tudod, nekem van eredeti és habszivacs, de nem netről rendeltem. Első voltam.:)
2010. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van habszivacsból, mert az melegen tartja a lábat a műanyag meg nem!;)
2010. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!