Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » UGG hamisítvány csizmát hol...

UGG hamisítvány csizmát hol kaphatok legolcsóbban? és mennyire melegítenek?

Figyelt kérdés
Hol láttatok legolcsóbban? Hallottam már 3ezres hamisítványról is, az mennyire hasonlított az eredetire? Ja és csak akkor vennék ha max. 10.000 Ft körüli áron betudok szerezni, köszi:)
2010. okt. 30. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm Deichmannban vett 2-3ezerért. szerintem teljesen hasonlít az eredetire. :D
2010. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia!

megnéztem a deichmann honlapját ( [link] ) de nem találtam meg a kínálat között.. tudod én olyan klasszikus ugg másolatú cipőt szeretnék ( [link] ) de azért köszi a kommentet!:D

2010. okt. 30. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:

A hamisítvány és az utánzat nem ugyan az! Hamisítvány amin van ugg cimke de arról meg sem mondod h hamis és szerintem olyant nem is kapsz...

Az utánzat már szinte minden boltba kapható de iszonyat drágák akkor már meg sem éri utánzatot venni meg azok nem báránybőrből vannak szóval úgyis megfagy benne a lábad.

2010. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó akkor utánzat... :D de értitek mire gondolok... :D
2010. okt. 30. 12:49
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és olyan kommenteket várok akinek személyes tapasztalata van vagy hallott személyes tapasztalatot:D köszi:D
2010. okt. 30. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:

H & M: 3-4ezer

Terranova: 7ezer

2010. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te tetted fel az előző UGG csizmás kérdést is?:D


A nővéremnek is ilyen van C&A-ba vette 5ezerért asszem.Nem UGG csak ugyan így néz ki..:)

2010. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem nekem ez az első ezzel kapcsolatos kérdésem:D köszi a válaszokat! majd akkor szétnézek jövőhéten a boltokba:)
2010. okt. 30. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

amikor olvastam a kérdést pont ez a hirdetés volt oldalt xD:D

amúgy én is a c&a-ban vettem 4000forintért :)

2010. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én tavaly a tescoban vettem kemény 2500 Ftért egy klasszikus barna utánzatot, olyat amit belinkeltél. Most is van a tescoban, csak most ksi fehér prém is van rajta. szerintem jól néz ki. azt hiszem olyan 3-4 ezer körül van.
2010. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!