Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NAGYON FONTOS! Bővebben lent!...

NAGYON FONTOS! Bővebben lent! Melyik kabát legyen?

Figyelt kérdés

Tehát kabátokról van szó!Kapni fogok egy kabátot csak nem tudom,hogy melyiket válasszam!

Az első: 100% bőr,belül irha,az ára:100.000 ft(mondjuk azért,mert Angliából hozzák!)

A második:szintén szín tiszta igazi(!)bőr,de belül nem irha hanem ott is bőr és az 70.000 ft,tudom,hogy nincs sok pénzbeli különbség köztük!

Képet nem tudok linkelni,mert limitált széria és mondom,nem M.o-ról hozatjuk!

Mindegyik barna színű és néhol van rajta egy-egy szegecs!

Csak értelmes válaszokat vagyok hajlandó elfogadni!

Köszönöm!


2010. okt. 31. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100.000 Ft egy kabátért? Szerintem az a 30.000 Ft is nagy különbség, legalábbis nekem. De ha már választani kell, és nektek mindegy, h melyik, akkor szerintem a 100.000 Ft-s talán jobb, szerintem melegebb, mint az, amelyik belül is bőr.
2010. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ööö...Nekem azért 30.000 Ft elég nagy külömbségnek tűnik azt tekintve ,hogy még annyit sem adtam ki kabátért... Hát ha azt nézzük az irhabelsejű szerintem praktikusabb, mert csak télre kell(azért hidegebb időben csak kellemesebb, mint a bőr bélés.Képet mutatsz róluk?Mostmár kíváncsi vagyok rá.
2010. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja okés nincs kép bocsi...xD
2010. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)És bocsi,hogy erőszakosan ítam csak felhúztam az agyam a kishúgomon ja és félre írtam nem Angliából hozzuk hanem most ősziszünetbe megyünk Angliába és multkor kinéztük és most megvesszük..és a 100.000ft-os t már leárazták 50.000ft-ra(persze átszámítva,mert ott font van)
2010. okt. 31. 10:47
 5/7 A kérdező kommentje:
igazatok van tényleg sok a különbség..ja és szülinapomra meg karácsonyra kapom így eggyütt meg hát az Angliai utat!:)
2010. okt. 31. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

:)

Akkor szerintem az első mert az jobban hangzik hohy belül melegebb!

2010. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy akkor a belül irhásat. 100.000 Ft-ról 50.000-re leárazták még olcsobb is lett igy mint a 70.000 ezres :)
2010. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!