Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol veszel farmert és milyen...

Hol veszel farmert és milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Farmeres csaj vagyok, és 1 kivételtől eltekintve csak márkásabb nadrágjaim vannak. Valahogy úgy érzem, hogy noname farmerek olyan bénán állnak, így márkásakat veszek: Zara, Devergo, Mexx ilyeneket.


Van itt olyan aki szintén farmerben márkás párti?


Ja, nem vagyok sznob, mert pl. sok felsőm van turiból, abból nem feltétlen kell a márkás.


2010. nov. 2. 08:45
 1/6 A kérdező kommentje:

A milyen gyakran azt jelenti, hogy mikor veszel farmert, ha már a régi kezd tönkremenni vagy szereted halmozni ?)

Hány db farmeretek van, és abból mennyit viseltek rendszeresen?

2010. nov. 2. 08:46
 2/6 anonim válasza:
Nekem 6 farmerom van és mindegyiket hordom.Hogy milyen gyakran veszek az attól függ....ha kinövöm , vagy ha már meguntam stb..
2010. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 farmerem van és abból 5öt hordok gyarkarrab.Viszont nekem van egy Hummel nacim is ami nem farmer.És én azt is hordom!Pár éve gáz volt ha valaki melegítő naciba jár.Mostanába meg egyre több emberen látok melegítő nacit (persze márkásat)
2010. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 10 darab van, változó milyen gyakran veszek, de évente úgy 5-öt biztosan. Nem márkásat veszek, mert olyan üzletekben nem kapok magamra olyat ami tetszik is és jó is rám. Ezért korábban tönkremennek némelyek, de vannak amik éveket kibírnak.
2010. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi farmerom van,nem számolgatom.De én nem márkásokat hordok,jó van egy Misso farmerem,de a többi mind noname és tök olcsón veszem őket és szuperül állnak.A minőség sokszor nem a márkától függ.Volt,hogy a tönkrement az Amnesia nadrágom 2 hónap alatt.Akkor úgy döntöttem nem veszek gatyát 5000 ft felett.Pont ma is vettem 2 farmert és nagyon szépek!
2010. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
C&A powa!:D félévente?:D vagy amikor kinyúlik végleg :D
2010. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!