Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltok turkálóban? Milyen...

Vásároltok turkálóban? Milyen árat találtok elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy turkálót kéne nyitni. Ami itt van, az mind nagyon drága, egy kilós van, 1500 Ft-os, de tényleg bálabontáskor verekednek az emberek. Talán kéne még nyitni ilyet, én a gyerekeimnek szoktam turkálni, magamnak nem, a felnőtt ruhák általában nagyon ócskák.
2010. nov. 2. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem járok turkálóba és a gyerekeimnek sem vásárolok ott!!!Nem értékelem őket!Főleg ahaol fehérneműket is árulnak!!! De ezzel szemben te nyithatsz turit!

hajrá! :D ;)

2010. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fehérneműt én sem vennék ott soha.
2010. nov. 2. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ált. darabárasban vásárolok, és ott azért nagyban változó, mit találok elfogadható-ruhadarab anyaga, minősége, állapota, esetleg márkája... ja és persze hogy milyen ruhadarab... felsőért ált. 1000-nél nem adok többet, nadrágot 1000-2000 között szoktam venni, blézernél/kabátnál 3000 a max (persze drágább cuccok is vannak ott, pl. valódi bőr cuccok, amik szintén megérnék, de én nem hordok olyat)... sálnál max. 5-600... mást nem nagyon szoktam turiban venni.

(ezt úgy írom, hogy ahol én szoktam vásárolni, ott ált. nagyon jó minőségű, márkás, max. 1-2x használt darabok vannak...)

2010. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 15:49 -es. Ez melyik turi és hol van?
2010. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne, mert ahova én betérek darabáras turikba mind pofátlanul drágák. Ennyiért tényleg érdemes.
2010. nov. 2. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Újpest, Árpád út (nem a Háda, mert az is van ott... sztem nincs ott cégér névvel, csak az van ráírva, hogy turkáló vagy vmi ilyesmi, de megnézem, ha legközelebb arra járok, hátha én tévedek :D
2010. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!