Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírják a Converse...

Meddig bírják a Converse tornacipők? És mennyire nehéz takarítani? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Esetleg arra is kíváncsi lennék,ha van valahol Pécs környékén leárazás,és más tornacipőkkel kapcsolatban is lenne a kérdésem,pl.adidas.Szeretnék egyet venni,de srapabírót.Köszi mindenkinek :D
2009. jan. 7. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanolyan szarok, mint a kínaiban. Szerinted az Adidas hol vásárol, ha nem Kínában?! Rendeltetésszerű használat mellett (dobozban szekrénybe zárva :))) ) sokáig bírja. Ha felhúzod és esetleg nem limuzin cipőként használod... akkor esélytelen, hogy a fél évet kihúzza. Sajnos már semmi nem a régi... még talán a Converse.
2009. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a BK cipők bírják sokáig. Meg a Tisza. Többiekkel már sokszor befaragtam, nem is próbálkozom velük.
2009. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Converse cipőm van, nyáron vettem és eddig nincs baja, pedig elég sokszor volt rajtam,bár én is azt mondom,nem a legjobbak! De nem büdösödnek,mint a kínai, és nem jön le a talpuk 2 nap után,mint a kínainak. Converse<3 (Mert jól néz ki :P)
2009. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Én tavasszal vettem és még mindig jó állapotban van, pedig szinte egész nyáron azt hordtam. Tisztítani elég nehéz, ha sáros lesz vagy ilyesmi, akkor tökéletesen sose fogod kitisztítani. :)

Elég olcsó, 10k körül van egy cipőjük, tehát megéri Converset venni, de sajnos manapság túl nagy divat, ezért manapság nem vennék.

2009. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon jok! Megerik a penzuket...
2009. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
szia, az én converse-em már egy veterán darab, 6 éve vettem használtan, és ezen a nyáron ment csak teljesen szét. igaz, csak nyáron hordtam, de akkor is 6 nyár, az 18 hónap :) sokkal jobban megéri beruházni egy ilyenre. a mostanában gyártott converse tornacipőket már nem ismerem, azokra nem merném ugyanezt mondani, mivel sok 20 ezer feletti márkás cipőm ment már szét fél év alatt(se). mondjuk most épp converse bőr cipőm van, olcsó is volt, szép is, 3 hónapos és semmi baja sincs, a tartása is ugyanolyan, mint amikor megvettem:)
2009. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
én a múlthéten vettem egyet..bár ez újszerűsített, 22ért nemcsoda..de kb most vette át a lábam formáját, szal már annyira nem is nyom, kényelmes is végülis, majd szolok ha mégse XD am a kérdésre visszatérve az ismerőseim közül sokan hordanak converset és imádják.. és adidasból pedig a superstarok birják nagyon jól..nekem kb 3 éve van és attol függetlenül h kicsit kopott jólbirja :)
2009. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok ilyen tornacipőm volt... Az első négy hónapig bírta, az utolsó előtti kettőig... :S A többire nem emlékszem... Jelenleg is van egy, azzal még nincs semmi baj, de talán azért, mert ritkán hordom... (főleg ebben az időben.) Az én tapasztalatom az, hogy nem bírják sokáig.. De még ha azt mondanám, hogy fociztam benne vagy ilyesmi, akkor jó, hát eléggé használtam... De nem csináltam ilyet.. Mentem valahova, akkor felvettem, suliba, boltba, vásárolni, de semmi több... De ha egyszer olyan jól néznek ki, sajnos nem tudsz nekik nemet mondani...
2009. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig öt conversem volt, 4 éve csak azt hordok (cipőkből mindig lusta vagyok keresgélni),a talpuk sosem megy tönkre, viszont a cipőt körülölelő gumi el szokott törni.Takarítani úgy kell,ahogy a többit.Nyílván a cipő anyagától függ,hogy nehezebb-e. (Pl.: nekem most hasítottbőr conversem van, előtte pedig normál de műbor, azt egyértelműen könnyebb volt tisztítani,mint a mostani,mert a kis szőröcskék nagyon koszolódnak.:))
2009. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kb 4-5 éve vettem egy Converse cipőt Olaszországban, rengeteget hordtam és nagyon sokáig bírja^^ mosg van rajta pár lyuk de akkor is hordom :DDD
2010. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!