Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Supra tetszik nektek...

Melyik Supra tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

[link]


VAGY


[link]


Szeretnék kicsit színesíteni az öltözködésemben, és úgyis esedékes a cipővétel. Valami különlegeset akartam így jutottam arra hogy Suprát veszek :)

Nehéz dönteni. Mindkettőnél nagyon tetszik a színek összhangja. Öltözködésemben jelenleg ( sajnos ) a fekete és a barna dominál, de van néhány színes ruhám, azok nagyrésze kék színű.


Szerintetek? :) Főleg csajok véleményét várom.. :)

14F


2010. nov. 3. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát most így női szemmel nézve nekem az első jobban teccik:D
2010. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én maradok a toyota supra-nal
2010. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem női szemmel a 2. jobban tetszik, de mivel 4 évvel idősebb vagyok nálad, nem hiszem, hogy az én véleményem izgat.
2010. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
határozottan az első. 16/L
2010. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"különlegeset akartam..."

melléfogtál akkor.


2.szebb.

17/l

2010. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első jobb mert ahhoz lehet öltözni.

De ha elég merész vagy és tudsz a 2.hoz öltözni akk megteszi az is.

De öcsi megjegyzem kidobsz érte 19-et és ráddásul alig tartós. Hiába amerikai gyártmány sajna nem bírja 1se sokáig. pláne ezek a Skytop II-esek

A helyedben másféle márkában gondolkodnék. viszont alkalmi cipőnek megteszi de akk meg szürkét inkább.

18/F

2010. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

14:05

14:12


az adidas nike dc vans stb.-től már hányok, mindenkin olyanokat látni.. suprát én még nem láttam senkin :-)

a lacoste meg az ilyenek meg nem hogy nem tetszenek de még sokkalta drágábbak is. ráadásul nem illik bele a stílusomba


de nagyon szívesen veszek tanácsokat, márkaneveket, én utánanézek :-)

2010. nov. 4. 14:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az első jobb:D 15/L
2010. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy egy lacoste (még ha nem is tetszik) olyan sokkal több lenne mint ez. oké, enyém 5000rel drágább volt, de legalább tartós. amúgy nem csak azok a márkák vannak amiket felsoroltál, ezek csak "divatmárkák". - amúgy az osztályomon belül 3 srácnak is van supra-ja, de nembaj.. - van még sok márka, ami oké, nem CSAK ilyen fajta cipőket gyárt. és nem is biztos hogy minden található magyarországon, rendelni kell. de tudom, úgy is a supra mellett maradsz mert neked ez jön be,(és nem fogsz még keresgetni blablabla) én csak elmondtam a véleményem, te kérted.

.17,05ös vagy mikori 17/l

2010. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jól néz ki, de nekem valahogy a második jobban bejön:)
2010. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!