Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki piros pólót visel...

Ha valaki piros pólót visel egy buliban, annak van valami mögöttes jelentése?

Figyelt kérdés
Már egy ideje filózok rajta, egyszer buliban piros pólóban és piros ingben voltam, pár lány "whoooo piros póló" felkiáltása után elkezdtem próbáltam rájönni hogy mi a baj a piros pólóval... Nem sikerült azóta se. Valami ötlet?
2010. nov. 4. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ha feheret irtal volna megertenem. de hogy piros azzal semmi baj. biztos azok a lanyok irigyek voltak.
2010. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg béna beidegződésként élhet egyesekben,hogy a piros nem fiús szín.Pedig szerintem jellemre vall,ha valaki ilyen inget választ.
2010. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja,fiu vagy? akkor bocsi,amugy a csajoknak biztos az jutott eszukbe hogy egy bikaval allnak szemben.
2010. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a fehérrel mi lenne a probléma? :)
2010. nov. 4. 17:24
 5/8 anonim válasza:

ez tök egyszerű.

a piros szín a szexualitás színe.:D

és aki piros polót vesz fel, arról azt állítják h piszkos a fantáziája és bevállalósabb az ágyban.: )

nem csodálom h a lányok megjegyezték h piros felsőben voltál.:D (: *

2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...de a "-váo,piros póló"-felkiáltás lehet cinikus is(én így értettem)és lehet persze a tetszés kifejezése is.(?)
2010. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugy ertettem hogy azt hittem lany vagy. na mar most ha beallitasz egy buliba lanykentv feher felsoben akkor mindenki latja a mell bimboidat.(ami persze nem gond) mivel fiu vagy igy nincs gond semmilyen szinnel.
2010. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, hallottál már melltartóról?


Kérdező, igen, van egy ilyen primitív elképzelés, hogy a piros ruha a szexualitás jele, a lila a kielégületlenségé...

Néhány tinilány unatkozott, kitalálta, és elterjesztették.

2010. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!