Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha vki stílusi...

Szerintetek gáz ha vki stílusilag rapper, viszont öltözködésbe ez nem jön át, hanem vasalt emo haja van, szűkebb, néha kockás cuccokban jár?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdenétek az oltásokat, nem az a fajta vagyok aki gengszternek képzeli magát, beszól mindenkinek, hanem a normálisabb fajta. Mióta eszemet tudom rap-et hallgatok, de egy ideje ez kinézetre nem jön át... 17/F
2010. nov. 4. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
hoppá, nem 17, hanem 16 :D
2010. nov. 4. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

miért lenne gáz ? :D


erre van 1 jó idézetem:


lesz@rom milyen stílus nekem csak 2 fajta zene létezik:ami tetszik és ami nem :D

2010. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha leszarod mivan veled akk az se gáz ha bokáig összef*sva jársz.

De ha nem akarsz nevetségesnek tűnni sztem hallgass mást v cserélj ruhatárat. vágd le a hajad stb.


Én is testhezálló cuccokban járkálok meg vasalt hajjal de eszembe nem jutna rap-et hallgatni soha.

18/F

2010. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat... :D
2010. nov. 4. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. Nekem is volt egy időszakom, mikor darkosan öltözködtem, de rap-et halgattam, aztán emo-s cuccokat hordtam, de rap-et hallgattam.

Most tök átlagosan öltözködöm, és még mindig RAP-et hallgatok:-P

22/L

2010. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 4. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ami gáz az a vasalt haj és a feszülős cuccok. Zenétől függetlenül.
2010. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Cuccokra csak annyit írtam h szűkebb, nem testhez álló haj meg azért van vasalva, mert amúgy egyenes, de alul meg hullámos szóval egyenesen jobban néz ki :D de am kösz :D
2010. nov. 4. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
vasalt haj szerintem gáz srácon, nagyon :S
2010. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a zenével nincs baj, a kockás cucokkal, illetve az emo hajjal annál inkább.
2010. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!