Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabátra milyen öv illik...

Szövetkabátra milyen öv illik ha elveszett az eredeti? Egyáltalán jól nézne ki bármilyen másik övvel?

Figyelt kérdés
Ha van ötlete valakinek, linket is szívesen várok. Grafitszürke, majdnem fekete a kabát, van övbújtatója is, de valahogy úgy érzem más övvel gagyinak tűnne :( Vagy nem?
2010. nov. 5. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

hát esetleg egy képet tudnál belinkelni??...az segítene..

de nekem is van egy olyan érzésem hogy gáz lenne...://

2010. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nekem eredeti övvel sem tetszik, de egy másikkal pláne nem nézne ki jól.
2010. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszenek az övek alapjáraton sem, de ha nagyon akarsz tenni bele, menj el egy kilos turiba, hátha találsz hasonlót kabit, és annak el tudod hozni az övét.

20Ł

2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét nagyobb méteráruboltban hasonló anyagért, szerintem rokonságban valaki tuti meg tudja neked varrni, de varrónő is megcsinálja seperc alatt. Pár száz forint. Övcsatok is vannak rövidáruboltban, szerintem ez a legjobb.
2010. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora az övbujtató és hol van helyileg, mert ha magasabban, akkor feltehetsz egy vastag gumis övet a derekadra, az nagyon szépen kiemeli az alakot, de linkelj képet mert úgy jobban tudunk segíteni.
2010. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!