Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan nagy divat a gumi...

Miért olyan nagy divat a gumi és ugg csizma?

Figyelt kérdés
Annyi emberen látom,olyan nagy divat pedig szerintem borzalmasan néz ki.Jó tudom mindenkinek más az ízlése de akkor is...A gumicsizma otthonra való olyan munkákhoz nem a kis tizenéves pitsákra a városba-.-
2010. nov. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nos, én magasról letojom a divatot, de (!!). Miért fáj neked az, ha abban vannak ? A gumicsizma igenis jó mondjuk szakadó esőben és inkább ebben legyenek, mint a szintén divatos tornacipőkben, ami hamar átázik. Legalább ennek a divatnak van értelme.
2010. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azért fáj mert röhejes.

és oké hogy esőben jó,de ilyen virágmintás meg ilyenek már kissé hülyén néznek ki.pláne ha nagyon meleg van akkor is abban vannak.

2010. nov. 5. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

nekik meg valószínűleg az fáj ahogy te öltözöl. - egy-egy.


és attól neked miért lesz jobb, mert itt értetlenkedsz?

és azt hogy magyarázod meg hogy miért a divat a divat?(a kérdésed ezt takarja kb.)


pás.

2010. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát erre én is kíváncsi vagyok, mindkettő borzalmasan néz ki...
2010. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A gumicsizma és az ugg csizma elsősorban nagyon praktikus. A gumicsizmában kizárt dolog, hogy elázzon a lábad vagy esetleg a nadrágod szára. Az ugg csizmáról pedig mérföldekről látszik, hogy milyen meleg. (Teszem hozzá, nekem alapvetően egyik sem tetszik, szóval nem is hordom őket.) És ha már olyan praktikus, akkor miért ne nézzen ki jól? A gumicsizma gumicsizma marad, de mennyivel szebb egy virágmintás, mint a régi időkből ismert zöld... Ennyi az egész. Praktikus cuccot igyekeznek hordható csomagolásban árusítani. És amúgy szerintem vannak valóban megbotránkoztató dolgok egyesek öltözködésében, nem ilyen apróságokon kell fenn akadni. :)

20L

2010. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem és jó sok ugg csizmám van.Gumicsizmából csak egy,de tényleg nagyon praktikusak.
2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!