Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rettenetesen fáj a lábam a...

Rettenetesen fáj a lábam a magassarkútól, de ma is azt kell felvennem. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy egész éjszakát végigtáncoltam egy elég magas sarkú cipőben, amihez nem igazán vagyok hozzászokva. A lábfejem bedagadt, az első része nagyon fáj, gondolom a csontot jól megnyomta, a két kislábujjamon vízhólyagok nőttek. Ezeket kiáztattam, és fertőtlenített tűvel kiszúrtam.


Ma este viszont külföldi vendégek jönnek, és városnézésre kell velük mennem, ráadásul hivatalos találkozó, és muszáj lenne megint magassarkút felvennem, edzőcipőben mégse mehetek.


Van valami módszer amivel elviselhetővé tehetem a mai estét azon kívül, hogy összeszorítom a fogaimat?


2010. nov. 5. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél magassarkúba való talpbetétet, 100x kényelmesebb lesz hidd el. Szerintem minden nagyobb cipőboltban/áruházban kapsz. [link] ilyesmire gondolok.

valamint én ilyenkor krémmel/testápolóval szoktam kenegetni a lábam, meg masszírozni is érdemes, enyhít a fájdalmon.

2010. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen talpbetétem van és jó,de csodákat nem tesz ha már felhójagosodott.

Azért gondolhattál volna a másnapra is mielőtt széttánclod a lábad;)

Ja és szerintem lehetsz hivvatalos megjelenésű akkor is ha nem magassarkú hanem egy lapos,nőies cipőt veszel fel.

2010. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-v
2010. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Masszírozgatom, és megyek, keresek egy csinos lapostalpút:)
2010. nov. 5. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
;)
2010. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!