Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez miért van? Valószinü, hogy...

Ez miért van? Valószinü, hogy optikai csalódás tapasztalható csak, ami a különbséget okozza és valójában nincs is közte különbség?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy pulóvert, megnéztem 2 helyen is ugyanazt a fajtát ugyanabban a színben, de a képeken valahogy mégsem tűnik ugyanolyannak. (Azon a helyen ahol szebbnek látom, nincs a méretemben, a másikban viszont igen.) A kérdésem: Meg merjem rendelni a "kevésbé tetszőt", mert ugyanazt fogom kapni mint ami a másik képen is van? (tehát valószinü, hogy optikai csalódás tapasztalható csak, ami a különbséget okozza és valójában nincs is közte különbség?)


[link]


[link]


2010. nov. 8. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs a két pulcsi között. Gondolom az tetszik jobban amin modell hordja. Azért látod azt szebbnek mert a fotós máshogy állította be a fényeket, teljesen máshogy vetülnek rá az árnyékok, másrész meg egy emberen mindig jobban mutat a ruha, mint csak simán kiterítve.
2010. nov. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és gondolom a modelles a vaku miatt világosabb. Úgy gondolom, h az első linken lévő adja vissza a reális színét.
2010. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi. mellé lőttél mert a másik tetszik jobban, pont a szine miatt. de ha a másiknak a szine van közelebb a valósághoz ahogy mondod, akkor nem tudom mi legyen :(
2010. nov. 8. 02:38
 4/9 A kérdező kommentje:
ja bocs, elirtam. az még helytálló, hogy nem a modelles tetszik, viszont annak örülök ha az első szine az "igazi". mennyire vagy ebben biztos, mire alapozod ezt? :)
2010. nov. 8. 02:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár éve amatőr szinten fotózom, van némi rálátásom a dologra. Biztos vagyok benne, h az első nem vakuval készült, hanem világos helyen. Ezért sokkal valószínűbb, h az az igazi színe. Amúgy nemtom mit drámázol, azért akkora különbség nincs a két árnyalat közt. :D Nekem tetszik ez a pulcsi. Simán megvenném én is.
2010. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! Nem drámázok, csak nekem a világosabb árnyalat nem tetszik. :D A másik nekem is tetszik, ugyhogy, ahogy mondtad "simán" meg is rendelem. :D Vedd meg Te is. Nem leszek irigy, elférsz még te is ilyen felsőbe. :D
2010. nov. 8. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint melletted?:) Amúgy Vans cuccom nem igen volt még. Jó minőségűek?
2010. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha, mellettem. :) még nekem sem volt, de neves márka, ugyhogy szerintem minőségi, főleg ennyiért, de ha gondolod majd írok ha megvan, hogy milyen minőség :)
2010. nov. 9. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, nyugodtan írhatsz privát üzit. Köszi :)
2010. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!