Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mihez lehet ilyen csizmát...

Mihez lehet ilyen csizmát hordani? Képpel

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 8. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
fekete csőnaci, szövetkabi, mondjuk amelyiknek van a nyakán ilyesmi árnyalatú szörme
2010. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Jaajjj...naci, kabi, csizmi nem? Hányok..beszélj már normálisan,kedves első ..

Kérdező: szűkebb, fekete vagy sötétkék nadrággal jó szerintem.

2010. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

most a nacival, meg kabival mi a gyíkom bajod van??nem vagyok plázapics@, nem is beszélek úgy, ezek már nagyon régóta használt szavak, a 60éves nagyanyám is használja őket...

istenem, hogy az emberek mennyire ostobák tudnak lenni...te most attól több vagy, hogy leszólsz???áh...:S

2010. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát az én nagyanyám sose használt ilyet. Igen zavar,hogy elb.sszátok a magyar nyelvet,nem tudom miért kell minden szót elontani ezzel a pics.a beszéddel. Elhiszem,hogy nem vagy plázapics.a, de akkor is úgy beszélsz. Ostoba pláne nem vagyok(kb. te vagy az első, aki ezt mondja), és legalább én tudok magyarul.
2010. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne magyarázd már meg nekem, hogy azért, mert azt írom, hogy kabi, meg naci, nem tudok magyarul...istenem, ne nevettess mááááár:S
2010. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Jó, nem nevettetlek tovább, és nem is vitázok veled. Egyszerűen rosszul vagyok ettől a beszédtől, nem normális magyar beszéd, rühellem. Elvégre a te dolgod,hogy beszélsz, nem én égek. Na további szép estét.
2010. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva: szűkebb nadrág vagy egy miniszoknya harisnyával is illik hozzá
2010. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, az Isten szerelmére, ne gyerekeskedjetek és ne a szegény kérdező kérdésénél veszekedjetek már!!!!!

A kérdésre: szerintem sötétebb nadrággal és egy sötét, szűkített fazonú ballonkabáttal vagy szövetkabáttal jó lenne. Bár nem nagyon tetszenek a fehér cipők (túl könnyen koszolódnak...). :)

2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!