Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne télen usánkában járni?

Ciki lenne télen usánkában járni?

Figyelt kérdés
Szoktam látni 1-2 emberen és nekem is bejön az a sapka és hordani szeretném szerintetek?:D meg hát melegebb is mint akármelyik sapka
2010. nov. 10. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Passz, de már elgondolkodtam rajta, mert tényleg jó meleg. Szerintem ha neked tetszik, az a lényeg, legfeljebb néhány buta liba szól be, te meg röhögd őket körbe, hogy kilóg a derekuk meg a fél seggük a kabát és a gatya között. Szted melyik a cikibb? :D
2010. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen
2010. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntesz felveszed, nem jön veled az utcán szembe sűrűn ugyanolyan ami már remek érv :P. Tavaly vettem egyet barátnőmnek, minden vágy az volt:D mi tagadás mind kettőnknek jól állt, nem érdekelt ha akadt olyan akinek mégsem tetszett annyira..nekünk igen ez volt a lényeg ;) :D
2010. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért, nyáron láttál már valakin? :D
2010. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én tavaly vettem és imádom! nem néztek hülyének benne, és olyan jó meleg :D

22L

2010. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. nov. 10. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Hűvös időben én már felveszem. Nekem egy rózsaszin darab van, és nagyon tetszik. Az enyém jó szőrmés is :).

Szerintem vagány, de volt hogy megmosolyogtak. Kit érdekel? Amúgy is fülfázós vagyok, az én bajom lesz ha megfázok. Más véleményét le kell tojni. Szerintem vegyél.

2010. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én kb 1 hónapja vettem a h&m-ben egy full szőrméset :DD én nagyon szeretem, valakinek nagyon tetszik,valakinek meg nagyon nem, de én szeretem és szeirntem az a lényeg :D 15/F
2010. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 balazsmost válasza:

sztem szuper az usanka


nekem tavaly télen is ilyen volt és idén is az lesz!


tök meleg, ami szuper mert a fülem mindig fázik, és sztem jó érzés viselni is, és mókás is kicsit

én jól érzem magam benne nagyon :)

2010. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Enyém még igazi orosz:D és lehet hogy néhányan kinevetnek de vannak ilyenek:/ rejtam is az van amúgy minden nap télen úgyhogy szerintem nem ciki.
2010. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!