Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipőt akciósan hol...

Converse cipőt akciósan hol tudok venni Pesten?

Figyelt kérdés

Nem vagyok márka őrült, csak felpróbáltam ma egy cipőt és ilyen kényelemes darab még nem volt a lábamon, konkréten ez a modell volt az:


[link]


csak hát 27000 kicsit sokalltam érte. Nem pont ez a cipő érdekelne, hanem hogy van e Pesten olyan hely ahol vannak akciós converse cipők. A márka bolt amit eddig néztem akicók terén is drága, de hát biztos én vagyok szűkmarkú.


2010. nov. 11. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
én Óbudán a StopShopban a Sportdepoban szoktam venni a Converseket, ott mélyen a bolti ár alatt vannak a cipők, még különleges darabok is, amiket pl. a westendben lévő converse boltban nem találsz meg :D pl. az én fekete light wedge conversem bolti ára 21 ezer lett volna, de a sportdepoban 15500 ft-ért hozzájutottam :D szóval javaslom Neked azt a boltot : )
2010. nov. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!