Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen blúzról linkelnétek...

Ilyen blúzról linkelnétek képeket? Esetleg megmondanátok, hogy hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés

Tehát olyan blúzra lenne szükségem, ami egy mell alá érő fűző, és ez alatt van egy könnyű anyagú hosszú ujjú nyári blúz, ami szabadon hagyja a vállat, szép dekoltázsa van, egyszóval szexi. (szecessziós stílusú) A blúz dekoltázsa valami ilyesmi:


[link]


Nem ilyen rusnyára gondolok:


[link]


De valami ilyesmi, csak szabadon hagyott vállakkal. Majdnem mint az oktoberfestes sörcsapolós hölgyek ruhái.


[link]


[link]


2010. nov. 11. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pl. Takko-ban,akkor ilyen népművészeti jellegű boltokban tudsz venni egy sima fehér felsőt,és arra teszel egy fűzőt,amit pl. kínaiban,elegánsabb butikokban,esküvői szalonokban tudsz megvenni:)Remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sörcsapolós hölgyek és góth kislányok.. máshol nem is lehet ilyeneket találni.. szerintem.

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

darkshop, shark, turi, jajacica.

Amúgy ez nem fűző, hanem fűzős felső. A fűzőhöz köze nincs azt leszámítva, hogy szalag van ebben is.

2010. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bon Prix

[link]

2011. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!