Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Burberry - mi a véleményed a...

Burberry - mi a véleményed a márkáról? Miért hord nagyon sok focihuligán ilyen cuccokat? (pl. Burberry sapka, sál)

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

a burberry egy hatalmas márka, viszont olyan ára is van, ha lenne pénzem én is vennék tuti


viszont amit látsz másokon annak nagy része nem eredeti

2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A huligánokon belül a casualok hordják. Ez a stílus Angliából indult, eleinte azért, hogy a rendőröket ki tudják cselezni ezzel, hogy nincsenek klubszínek, úgy járnak meccsre, mint ha valami jómódúak lennének és így nem kerülnek a figyelem középpontjába, nem ismerik fel azt a rendőrök, hogy ők huligánok lennének. Később ez elterjedt kb. egész Európában... A 80-as évekbeli casualokra jellemző márkák a Fila, Sergio Tacchini, Adidas Originals. Manapság a Burberry, Henri Lloyd, Ralph Lauren, Stone Island, Fjäll Räven, Victorinox, C.P. Company a divat, cipők közül az Adidas Originalsok továbbra is, azok közül is általában a fehér színűek.


A márkáról nem mondanék véleményt, mivel nincs ilyen ruhám, de biztos jó lehet :D

2010. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy táskám, és egy pénztárcám. Gyönyörű, mindenhez felvehető, mutatós és trend, imádom.

Ha tehetném, lenne több darabom is ebből a márkából.

2010. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez az a kockás ugye? ilyen ronda barna alapon kockás általában? nekem azok nem tetszenek
2010. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl. [link]
2010. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit latsz nem feltetlenul Burberry csak kockas es kesz
2010. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!