Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted a PVC esőkabátot?

Szereted a PVC esőkabátot?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom a PVC esőkabátot, az esernyőket egyáltalán nem. De nagyon kevesen használják, mindenki az esernyőt rángatja sokszor kerékpáron és olyan helyzetekben is ahol praktikusabb lenne az esőkabát.

Nektek mi a véleményetek? Miért kezd eltűnni ez a remek kiegészítő?

Ilyenre gondolok: [link]


Mi a véleményetek?

22/L



2010. nov. 12. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
irtó ronda, óvodások hordanak olyat mert kibökik egymás szemét az esernyővel
2010. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most elvileg bejött a divatba, de én nem sok emberen szoktam látni, de ha jó a fazona akkor nekem tetszik:)
2010. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valóban többségében gyermekek hordják, de nem kis mennyiségben készül felnőtt méretben is :-)

Miért hordják kevesen? Nagyon praktikus.

2010. nov. 14. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Honnan lehet tudni, hogy divatba jön? :-))

Ez a fajta amit mutattam? Nagyon jó lenne.

2010. nov. 14. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még ált.sulis koromba volt ilyenem világoskékbe,pirosba. Akkor még úgy elment,de azért most inkább én is az esernyőt rángatom.

:D

Néznének az irodába ha ebbe bemennék,amúgy igazad van mert nagyon praktikus.De nem minden élethelyzetbe megfelelő.

2010. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen esőkabátom,illetve több is,mert amikor végre találtam akkor vettem hármat. Egyet azóta odaadtam egy barátnőnek,akinek nagyon megtetszett. Nem tudom miért kezd eltűnni,szerintem remek jó dolog. Összehajtogatva kis helyen elfér, hűvösebb időben kabátra is rá lehet venni. Egyszóval én szeretem hordani.
2011. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretném, de nincsen. Még eddig nem láttam olyat, ami nem egy kukászsákhoz hasonlít. A másik aggályom, hogy amikor tiszta víz, és le kell venni egy boltban pl, mert nagyon befülled alatta az ember, ha meleg van, akkor hova a pitlákba tegyem a csurgó-csöpögő kabátot.
2012. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!