Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csukáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ma vettem meg. 16k volt. Csak azért mondom, hogy sztetek megérte-e? Nem a fűzése tetszett meg, csak így a formája meg a színei. Piros és fehér fűzőt tettem bele, de nem így ahogy a képen van, hanem egyikbe pirosat, másikba fehéret. Nincs kedvem annyit szórakozni a madzagokkal minden felvevésnél.


Fekete csőgatya sztetek jól megy hozzá?

Vagy egyéb?


Lányok véleménye érdekelne főként :D


2010. nov. 13. 22:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki. ;D
2010. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

szerintem megérte, nekem bejön:)


és igen, fekete csőgatyával tökéletes:D

2010. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem is jól néz ki adja :Đ és lány vagyok ;)
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én a kékes cuccokat jobban bírom pasikon :$ de amúgy pont nem a cipődet fogom megnézni ha érted mire gondolok de ugy általában birom a deszkás cipöket :DD a fekete csönaci meg mindenhez megy 16L
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

16.000 forint volt?

A fiam tegnap vett pontosan ugyanilyet,ugyanilyen színben 20 fontért (durván 6500 forint)

Akkor vagy a fiam vette olcsón vagy te drágán..

2010. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kínába eger5. kici-occó.
2010. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jóféle. :)
2010. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

22:49-es. Hol vette a srác a csukát? Biztos, hogy pont ugyanilyen volt? Am egyszer én is vettem már 26ezer forintosat 18vagy 16k ért már nemtom még régebb, de akkor ilyen végkiárusítás volt és gyorsan el kellett passzolni a cuccokat és úgy nekem megérte meg tetszett is.

Am meg, ha igaz, amit írtál, akkor grat. Sztem jól járt vele meg a családi kasszát sem szívta le nagyon. Hát igen, az én faterom most biztos nem ilyen boldog:D. Na majd kárpótlóm zhkkal meg vizsgákkal:D.


Írjatok mééég. Akkor örülök, hogy tetszik. Sztetek milyen gatyesz megy még hozzá? Én szeretnék pirosat pl, csak nem találtam még sehol, csak ilyen normális színűek vannak, fekete, sötétkék meg barna...

2010. nov. 13. 23:06
 9/25 A kérdező kommentje:

22:45-ös, mit nézel akkor meg?

Kékes cuccok... Hát nekem a piros a kedvenc színem, de ok:D Vannak kék cuccaim is.:D

2010. nov. 13. 23:07
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fajta cipők szerintem nagyon ormótlanok. Főleg csőnadrággal. De hát ha egyszer ez a divat, akkor muszáj ezt hordani...
2010. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!