Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mediterrán külsőhöz (barnásabb...

Mediterrán külsőhöz (barnásabb bőr, barna szem, és sötétbarna haj) mi áll jól?

Figyelt kérdés

20éves vagyok (lány), és nem igazán tudom, hogy lehet az előnyöket kezelni. Pl a világos bőr, szőke haj, és kék szemhez tökéletes az erősen feketével kihúzott szem, és valami kék felső.

De a mediterrán külsejű csajokhoz mi áll jól? Köszönöm a segítséget!!!!


2010. nov. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
a királykék, a bordó, a hófehér ruha nagyon szépen mutat, a ciklámen. A füstös szem mindenkinek jól áll, a mediterrán nőknek is. Nézegess képet Eva Longoria-ról, vagy Penelope Cruz-ról, Monica Cruz-ról, Jennifer Lopezről, vagy NIcole Scherzinger-ről, biztos találsz olyasmit, ami tetszik.
2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen típusú az alakod? Hány cm, hány kiló vagy? Milyen hosszú a hajad, egyenes/göndör/hullámos? Milyen stílusban öltözködsz?
2010. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok 56kg. Normál alkat szerintem. Se nem túl vekony se nem molett. A hajam hátközepig er, sötetbara, általában egyenesítem, de van hogy göndör. Eredetileg hullámos:)

A ruháim kedvtől függőek. Szeretek nőiesen öltözködni, akár magassarkú is. Igyekszem kicsit "felnőttesebben", komolyabban öltözködni, hogy ne olvadja bele a tízenevesek körebe (fiatalos arcom van, es emiatt írom).

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!