Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Focista stílus, milyen ruhák?

Focista stílus, milyen ruhák?

Figyelt kérdés
Mostanába látok 115-18 éves fiúkat, akik ilyen focista stílus szerint öltözködnek. Linkelnétek nekem ilyen ruhákat? És, hogy ezeket hol lehet venni? Ilyen Csőnadrág szerű farmer csak nagyobb az ülepe, New yorkeres pólók és galléros kapucni nélküli pulcsi van rajtuk meg bőrkabát. Az érdekelne, hogy gatyát meg ilyen pulcsit hol lehet venni, és ha lehet linkeljetek ilyen gatyákat és pulcsikat. Köszi 16/F
2010. nov. 16. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:
15-18 éves fiúk természetesen, nem 115, mielőtt bele köt valaki.
2010. nov. 16. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:

az egyik oszt.társam ilyen stílusú.=) farmerjait a Zarából veszi (mondta=), van neki sima kék, sötétkék meg fehér is. pólók közül szereti az Ed Hardy-t meg a Retrot, de hord kapucnis pulcsikat is, nem tudom honnan veszi azokat, de az egyik fixen Mexx, láttam a címkéjét. cipők...Converse, meg Adidas sportcipő, de volt neki Puma is, a lényeg, hogy sportos márkájú. szokott nagy csatos öveket hordani, van neki több is, Ed Hardy, Diesel, Retro. a kabátja is Zarás. tulajdonképpen már ezt besorolhatjuk a metroszexuális stílusba, szerintem tökjól csinálja, mert nem néz ki nagyon lányosan, pl. rózsaszínt nem is hord. remélem segítettem neked valamennyire!;)

14/L

2010. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ne hordj mélyülepes gatyát, UNDORÍTÓ =/
2010. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a turkálóba! :D
2010. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!