Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a stílusokról? Hordjátok/hordanátok valamelyik ruhastílust?

Figyelt kérdés

Pár képet belinkelek, ti hordanátok valamelyiket? Melyik tetszik legjobban?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 16. 17:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Még szép!:) A kedvencem a gothic lolita (én magam casual lolita vagyok^^). Kell valami üde színfolt a csőnadrágok, tornacipők, vasalt hajak unalmas világába^^
2010. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%

Ez ilyen goth szerű, de mégsem az... Nekem nagyon tetszik. :)

11/L

2010. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
alapvetően így egyben nem stílusom egyik sem, de nincs vele bajom. azért van néhány tárgy a képeken amit szívesen hordanék, pl a bilincses táska nagyon bejön :)
2010. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

első: az tök jó *-* és magad csinálod a ruhát vagy rendeled? mennyibe kerül ha úgy veszed készen? honnan sztál venni?


hármas: igen, az nekem is nagyon bejön :3

2010. nov. 16. 18:07
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

Szinte mind ugyanaz a stílus (első két kép talán inkánn goth felé hajlik) és halál unalmas, legalábbis számomra a "színfoltot nagyon nem ez jelenti. Ha színek ezerszer inkább a hippi, az legalább egyedi is...


Rosszul vagyok ettől a japán-emo irányzattól, kb. mint anno a németek a zsidóktól. :)

2010. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Csodálatos!:((((
2010. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

De rég volt már, amikor Én is ezért éltem-haltam! :)

Pár éve hordtam volna. Igazából ezeken a képeken is látok olyat, amit most is felvennék. Nagyon egyedi cuccok vannak Japánban, jól kitalálják őket. :)

2010. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
én van amikor ilyesmi ruhákban megyek el suliba xD kicsit sem akadnak ki... :3
2010. nov. 16. 18:17
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én magam hime (princess) lolita vagyok, imádom ezt a stílust és persze az életstílust is (sok jóra tanít, nem illik csúnyán beszélni, rendet teremt az életedben)
2010. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nekem is ez a véleményem :D
2010. nov. 16. 18:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!