Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet szilikonos...

Hogyan lehet szilikonos combfixből "kibányászni" a szilikont?

Figyelt kérdés
egy régebbimből sikerült szépen körömmel leszedni, egészen szép nagy darabokban lejött, és már meg is örültem hogy ez így sima ügy lesz a többivel, de a viszonylag újakról nem akar lejönni csak morzsánként :( szóval képtelen vagyok azokról leszedni!
2010. nov. 17. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
de minek akarod leszedni? A boltban nem árulnak szilikonmentest?
2010. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azért mert pár éve betankoltam pár ilyen szilikonosat és most nem szeretnék újat venni szilikon nélkül. és azért szeretném ha szilikon nélküli lenne mert most vettem egy harisnyatartót. nem vagyok elég vékonycombú ahhoz hogy jól álljon a szilikonos, ugyanis a szilikonos sajnos kicsit bevág a husiba (és ami furcsa hogy rábukkantam véletlenül egy playmates vagy nem tom milyen csajra aki sokat hord combfixeket és még az ő gebe combján is "behusisodik" a szilikonostól és azt javasolta a cikkjében hogy inkább szilikonnélkülit vegyenek a lányok sima combfixszel mert az szebben mutat.


no ennyi a történet :P

2010. nov. 17. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:

1. nem szeretnék költekezni

2. kidobni sem akarom a szilikonosokat

ezt praktikus és költségkímélő megoldásnak gondoltam

2010. nov. 17. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább próbáld meg eladni, ismerősöknek, vagy a vaterán, és az árából vegyél újat.
2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos annyira sérülékenyek a harisnyák, vagy én vigyáztam eléggé de vhogy egy pici hiba lett mindegyikben. így nincs pofám eladni őket. deazért köszi!
2010. nov. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!