Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanság "divat" (vagy...

Mostanság "divat" (vagy legalábbis elmegy), ha kilátszik kicsit a combfix a ruha alól pl. egy buliban? Ti mit gondoltok, ki lehet így menni az utcára, vagyis buliba?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 18. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Buliba igen, utcára csak a stricivel együtt - már ha érted, hogy mondom...
2010. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, buliba jó, utcára nem.
2010. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, én buliba sem mennék így.
2010. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Linkelnétek esetleg képeket is?? :)

Köszi szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam! :)

2010. nov. 18. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ...

Neccet sehova lehetőleg. Sima, csipkés, buliba még oké. De szerintem hétköznapra simán nem ciki, ha vastag pamut "harisnya" lóg ki (ami inkább egy hosszú zokni), úgy, mint az animés lányokon. :D Bár ezt is csak buliban vállaltam be eddig...

2010. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj az nekem is tetszik nagyon hétköznapokra is! Mármint a combközépig érő lábszármelegítő. :)
2010. nov. 18. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi. Ha combfix, akkor a sima aminek épp csak kivillan lépésnél a csipke része, ha combközépig érő vastagabb zokni, akkor meg az egész, hadd szóljon. Én utcára is simán fölveszem.

22/l

2010. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!