Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni? Playersroomba...

Mit lehet tenni? Playersroomban vettem körülbelül 2 hete egy nike cipőt. Úgy tűnik

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Playersroomban vettem körülbelül 2 hete egy nike cipőt. Úgy tűnik, hogy nem jó a mérete. Mikor ott próbálgattam akkor jónak tűnt, és mikor nem lépek benne akkor nem is nyomja a vége a lábujjamat egy kicsit sem, de mikor hosszabb ideig sétálok akkor előrecsúszik benne a lábam, és nyomja egy kicsit a lábujjam. Azért csak most akarom visszavinni, mert mástól kérdeztem mit gondolnak, de azt mondták, hogy meghúzom nem csúszik előre meg stb.. 2hétig bíztam benne, hogy vhogy megszokom, de ez így nem jó egyszerűen. Nem tudom, hogy kicserélnék e eggyel nagyobb számra, mert már 2 hete hordom. Nincs semmi baja még persze, de már látszik rajta, hogy nem vadonat új. Elképzelhető, hogy az ár olyan 70%-át vagy valamennyit visszaadnának?
2010. nov. 20. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mivel hordtad nem cserélik ki.

Az árából meg sose adtak vissz x %-ot.

2010. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eladni valamelyik haverodnak
2010. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, hordott cipőt SOHA nem fogadnak el.

inkább add el valahol.

2010. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni cipő tágitót! Vagy pedig mászkálj benne vizes zoknival az tágit rajta egy kicsit! Próbáld ki nem veszitesz semmit! Vagy tényleg add el!
2010. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:S
2010. nov. 20. 12:25
 6/13 anonim ***** válasza:

van rá garancia??Mer ha nincs akkor megszívtad!

De ha van rá akkor egy életlen késel kezd el feszegetni mondjuk a ragasztásnál a talp részét!Törekedj arra hogy úgy nézzen ki mint ha levált volna a talpa!

És utána kicsit még tépkedd is meg és mond azt hogy mentél fel egy lépcsőn és észrevetted hogy elkezdett leválni a talpa és mivel esett az eső még a ragasztás is feljött mire hazaértél!

Így garanciában köteles visszacserélni!Kivéve ha nincs rá garancia!


Ja és ha van rá garancia,de nem cserélik vissza akkor fogyasztóvédelem!!!!

2010. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szuper tanács!HAzudj ha hülye voltál és vettél egy kis cipőt:S

Aztán ha elküldik a KERMI-be és megállapítják hogy ezt biza megbuherálták akkor a vizsgálat díját is ki kell fizetnie

2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kifizetnie a vizsgálat díját, csak nem cserélik ki! Ennyi! Dobd fel a vaterára! Ott hamar eladod
2010. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké lehet hogy a bolt fizeti a vizsgálatot, de akkor se értek egyet azzal hogy arra buzdítanak egyesek, hogy hazudjunk , csaljunk. Megy ez nekünk (magyaroknak) e nélkül is :(
2010. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne csináld azt a késes dolgot, nem hülyék a boltban se, nem fogják visszavenni és még be is fogják vizsgáltatni, amit majd te fogsz fizetni.

Arról meg nem írt senki,hogy hiába cserélnék ki, csakis azonos méretűre lehetne, mivel ez anyaghiba lenne, nem méret miatti csere.

2010. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!