Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám kicsit megtalálni...

Hogy tudnám kicsit megtalálni az arany középutat a kinézetemben? Lent részletek!

Figyelt kérdés

Mindig slampos, dagi lány voltam, aztán elegem lett, lefogytam, nekiálltam nagyon nőies öltözködni. Teljesen elhagytam a sportcipőt, csak magassarkút hordok, a sportos felsőket is lecseréltem ultranőcis darabokra... Kicsit úgy érzem, túlzásba vittem, megnéznek a férfiak, de inkább csak megnéznek - pedig nem vagyok ribancos!

Hogyan tudnám megtalálni az arany középutat?


Köszönöm!


L19


2010. nov. 20. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvastam volna, csak én 24 vagyok. Fogytam 36 kilót összesen, és a dagi slampos lányból akartam rögtön igazi nő lenni. Teljesen a rabja (szó szerint, nem én hordtam a ruhákat, hanem fordítva) voltam az öltözködésnek, a csinos ruháknak. Idővel eljutottam ma odáig, hogy nem érdekel, ugyanúgy megy a kinyúlt pamutpóló farmerral. Tudom, ez nem az arany középút:) De azért gondoltam, hogy leírom, hogy ha Te jól érzed magad igazán egy kényelmes, sportos öltözékben, és egy nőcis felszerelésben feszélyezve érzed magad, akkor azt válaszd, amelyikben önmagad vagy, és (átvitt értelemben is) enged mozogni téged.
2010. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, az ember próbálja pótolni azt, amiből kimaradt... :D

2010. nov. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!