Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez hasonló kabátot hol...

Ehhez hasonló kabátot hol lehet venni?

Figyelt kérdés

[link]

majdnem ugyan ilyen kellene csak úgy hogy az egész fekete és nem kockás.


2010. nov. 21. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és persze télre kellene
2010. nov. 21. 17:42
 2/6 anonim válasza:

én is pont ilyesmit akartam.. :D

és ilyen let belőle:

[link]

vagyis nem pont ez, csak a stílusa ilyen. stradivariusba vettem, volt barnába és szürkébe is. szőrmével bélelt, a vége pedig olyan mint ami a te képeden van. a tallyba is kaphatók ilyesmik, amiket írtam.

egyébként mostanában nem láttam ilyen kabátot amit mutattál.. de piacféleségeken próbálkozz! ázsia center, orci, vásárok, piacok.. plázában nincs nagyon ilyen.

2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
New Yorkerben láttam valamelyik nap ugyanilyet.
2010. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

majd new yorkerbe megyek meg c&a-ba de ha nem találok akkor megyek pestre és körbejárom az összes plázát :D

egyébként az a szürke kabát is jó csak nekem fekete kellene ._.

2010. nov. 21. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
marha jol néz ki a kabát,de mért akarsz feketét?ez nagyon király:)20l
2010. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mert van egy kitűzőm amit rá szeretnék rakni és a kitűző nem megy a kockás kabáthoz :$

egyébként tényleg jól néz ki :D

amúgy van olyan fekete kabátom de az tavaszi/őszi, szóval vékony és mivel fázós vagyok kellene a vastag kabát..

barátnőmnek is olyan kabátja van amilyen nekem kell de azt még tavaly vette és biztos nem lesz már olyan..

mindegy majd csak találok valahol olyat :)

2010. nov. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!