Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék ilyen ruhát...

Hogyan tudnék ilyen ruhát csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy guro lolita ruha,nálunk nem lehet ilyeneket kapni sajnos,ezért én csinálni szoktam(goth lolitát,punk lolitát),de ezt nem tudok.Hogyan csináljak rá olyan élethű vér foltokat úgy,hogy az mosásnál nem jön ki?Nagyon köszönöm!


2010. nov. 23. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
textilfestékkel
2010. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtutibb, ami nem jön ki az életben sem: vérrel. Az, hogy ezért embert, disznót, vagy csirkét ölsz, végülis mindegy... :S De szerintem a paradicsomra sem jellemző, hogy kijön, és elég élethú tud néha lenni. Vagy művér, biztos van kimoshatatlan fajta. :D Ebay :D
2010. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D viszont textilfestékkel hogy csináljam hogy ne csak sima "foltok" legyenek?
2010. nov. 23. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy, hogy rakd bele a festéket némi(nem sok) vízzel felöntve egy kisebb szódásszifonba, és spricceld rá a ruhára, aztán vasald le 1 nap múlva ugyebár, hogy lehessen majd mosni...
2010. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm majd kipróbálom:D Köszönöm^^
2010. nov. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!