Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni mostanában...

Hol lehet kapni mostanában Budapesten színes cső vagy szűk férfi gatyeszt?

Figyelt kérdés
Helyileg is érdekelne, hogy milyen plázákban vagy ilyen helyeken lehet.
2010. nov. 23. 16:03
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez hülyeség,hogy férfinak csőgatya.

1: Mindent elvesztek a lányoktól (van aki még a sminket is)

2: Aki ilyet hord és fiú,az feltélezhető hogy nem épp a saját neméhez vonzódik.

2010. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Bocs,téves.

FELTÉLEZHETŐ HOGY A SAJÁT NEMÉHEZ VONZÓDIK.

2010. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki NewYorkerben 2 hete láttam szuper, extra-szűk fekete és sötétzöld férfi csőgatyákat. Olyan igazi, mindenhol feszülőset.


Ami nem tetszett rajta, hogy 11000-volt az ára, és nem volt sztreccses, így ha leültem, vagy leguggoltam benne, akkor nagyon kényelmetlen volt.


Általában ilyen mindenhol feszülős csőgatyát a női osztályon szoktam találni. A nem csajos, nem csicsás, uniszex kinézetűekre gondolok. Sokkal jobbak, kényelmesebbek a sztreccses anyagnak köszönhetően. Sőt, jobban is állnak, és a műszert se nyomja agyon. Ez is fontos szempont.


Kínaikban, jellemzően max.: 3500,-ért nagyon sokfélét találni. Tapasztalatom szerint ezek is annyit bírnak, mint márkás társaik.


Amire vigyázni kell sztreccses anyagú, szűk csőgatya vásárlásnál, hogy a boltban olyan méretet kell választani, amit alig tudsz magadra húzni, mert az első egy-két mosáskor engedni fog egy picit, és akkor lesz kényelmes, és még megfelelően feszülős marad.


Hogy arra a kérdésedre is válaszoljak, hogy hol lehet kapni?

Kimondottan férfit, az összes plázában találni pár üzletben, nőit meg mindenhol, főleg a nagyobb kínaikban van szuper választék.


27/F

2010. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én női csőgatyákat hordok és nagyon jók! 15/F
2010. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
New Yorker 100%... :]
2010. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én most voltam a kecskeméti New Yorkerben de egy csőnadrág sem volt. Két éve vettem ott egy feketét, azóta sem láttam még csak hasonlót se. Nem mintha akarnám. Inkább rendeltem netről. Az még sztreccs is. Most is van vaterán zöld színű Cheap Monday. Sztem rendelek onnan. Nem értem amúgy mér ilyen drágák. A női nadrágok sokkal olcsóbbak, de nem lenne képem beállni vele a pénztárhoz.

Rengeteg csőnadrágos fiú jár az iskolámba és egyik sem meleg. Ez egy stílus.

2010. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!