Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34 éves anyukának milyen ruha...

34 éves anyukának milyen ruha állna jól?

Figyelt kérdés
4,5 év GYED és 2 gyerek után munkába kell állnom, de nem tudom mit viseljek? Milyen legyen a stílusom? 163 cm magas vagyok, kb 40-es a méretem. Nem vagyok karcsú, nagyon elhíztam. (Hormonproblémák miatt is) Nem akarok vagyonokat költeni az új ruhatárra, mert a kezelések hatására fogyni fogok. Néhány kényelmes, de divatos, elegáns, kombinálható darabot akarok venni. Alacsony vagyok, kicsi a mellem és dundibb alkat vagyok. Ja, és magassarkút nem tudok felvenni. KÉRLEK SEGÍTSETEK!
2010. nov. 24. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, milyen ruhák állnak jól és milyen a munkád.
2010. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üzletkötő vagyok. Nem kell kosztüm, inkább sportosan elegáns. Inkább a föld színek állnak jól, lila, rózsaszín, sárga - nagyon NEM. A fodrok, nagy gallérok sem előnyösek. Szélesebb a vállam, mint a csípőm, van némi hasam is. Nem szeretem a nagyon testhezálló cuccokat sem. Régen kockás volt a hasam és zavar a mostani "husika"...
2010. nov. 24. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!