Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon "polgárpukkasztó"...

Nagyon "polgárpukkasztó" lenne, ha Jack Daniels-es polóba mennék iskolába?

Figyelt kérdés
nem nagyon szeretnek a tanárok a nem mindennapi stílusom miatt, ami nem zavar..nem fogok megváltoni értük de más polóm most nincs kimosva vagy csak most szárad és nincs igazán más választásom.
2010. nov. 24. 18:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hogy hova vegyem fel kedves utolsó?...tényleg nem hjárok elit helyre...románia s az elitség...ergy rasszista iskolába járok:-j



kérlek fogalmazz érthetően és lehetőleg magyar nyelven:)

2010. nov. 24. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiu?
2010. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
lány
2010. nov. 24. 22:11
 14/17 anonim ***** válasza:
magyarul fogalmaztam kérlek. ide. ahova jársz. nagy gondot okozhat hogy hova érthettem a kérdésedből kifolyólag.
2010. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én füves pólóban járok suliba nem egyszer (+ hozzá acélbetétes,oldallánc,szegecses karkötő),senki se szólt le eddig érte,de osztálytársaim megdicsérték:D
2010. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ne aggódj én is ilyen pólókban járok(: egyszer ez a pólóm volt rajtam és a tanárnak annyira tetszett h megkérdezte hol vettem:D

ilyen pólóm van=

[link]

2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kicsit régi kérdés de mindegy. :D

Amúgy nekem is van ilyen pólóm :33

Tanárok csak lestek. :DDD

Hát B"sszák meg.:DD

Amúgy meg mit szólnak be? Nem mondhatják ,hogy alkoholisták vagyunk vagy ne hordjuk. Haveromnak olyan pólója van ,hogy :

Egy viszki

Két viszki

három viszki

négy viszki

És egyre jobban homályosodik az írás.:DD

Ő is leszarja ahogy én. ;)))

2011. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!