Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ha egy lány bő...

Mit gondoltok, ha egy lány bő ruhákban jár?

Figyelt kérdés
Vannak "gyárilag" bővebb fazonú ruhái és olyan is, amit direkt úgy vett, hogy bővebb legyen rá. Mit gondoltok?
2010. nov. 28. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az tetszik, hogy mondjuk bő pulcsi/póló, de leggings vagy szűk csőgatya, hogy legyen egy kontraszt, úgy én is szoktam hordani. De ha mindene bő az elég slampos szerintem
2010. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyenekben jár, akkor nincs önbizalma.


De ha bővebb ruhát kombinál szűkebbel, vagy csak 1-1 mutatósabb bő ruhadarabot hord, és jól áll neki, akkor mi baj lenne vele?


Én általában nem szeretem ha lötyögnek rajtam a cuccok, de van 1-2 bővebb felsőm, és egy bő szárú gatyám is a poén kedvéért. Meg hát lehet olyan napja az embernek, hogy ehhez van kedve.


De amikor fiatal lányok mindig nagy lepedőkben járnak és lépten nyomon takarják magukat az gáz! Nem is kicsit!

2010. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik, egy lány legyen lány. Mármint havernak okés, de nem fogok rá nőként tekinteni, legfeljebb kislány. Vagy fiúhaverként. Van valami baj a fejében, önbizalomhiány vagy hasonló dolog.
2010. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány direkt nagyobb ruhákat vesz magának, az számomra olyan, mintha nem adna magára...
2010. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha a bő pólót, pulcsit szűk nadrággal, magassarkúval viseli az nagyon szexi lehet.

De ha csak simán slampos az nagyon ronda.

2010. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát jó köszi a válaszokat :D
2010. nov. 28. 18:22
 7/7 anonim válasza:
Nekem van egy kolléganőm, aki folyton bő pulcsikat vesz fel, béna slampos nadrágokat, ha esetleg normális gatya van rajta, akkor arra felvesz még egy seggtakaró szoknyát. Hátrakötve hordja a haját, nem sminkeli magát, és mindenkivel bunkó. Mondjuk őt a pasija utasítja erre, mivel a cégnél 90%-ban férfiak dolgoznak, és fél attól, hogy valaki lecsapja a kezéről. Mondjuk meg is értem a félelmét, egy béna féltékeny alak, és még ahhoz is hülye, hogy egy tv-t bekössön. Talán még egy szöget se tudna beverni.
2019. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!