Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. Szombati szalagavatór...

S. O. S. Szombati szalagavatóra milyen ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A legjobb barim meghívott a szalagavatójára, szerinte elég normálisabban felöltözni de apukája szerint vmi ünnepi kéne.. de nekem most se időm, se pénzem nincs elmenni vásárolni. Szombaton lesz. Arra gondoltam h egy fekete csőtopba megyek, egy világos farmerba és magassarkú. Szerintetek?
2010. nov. 28. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Farmer kizárt. Nincs sötét, vagy fekete nadrágod?

A csőtop oké. Ha már nem öltözöl ki, csinálj alkalmi sminket és a hajad is csináltasd meg. Ehhez egy szép fülbevaló és kész is.

2010. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
farmert szerintem se vegyél.ha nincs valami egyszerű kis ruhácskád ak a fekete topphoz vegyél fel egy fekete szoknyát és vegyél hozzá vlmi szines ékszert
2010. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na, anyutól kértem egy fekete nacit, rózsaszín csíkokkal, nagyon csinos, és ahhoz veszek egy fehér toppot, a feketével túl fekete lesz, és egy csipkés bolero, nagyon jól néz ki. köszi a segítséget!
2010. dec. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!