Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy barna bakancsom...

Van egy barna bakancsom (téli), az hülyén nézne ki egy fekete nadrággal?

Figyelt kérdés
Úgyértem néha (bizonyos okokból) fel kéne venni, de nem tudom... Hülyén néz ki szerintetek ?
2010. nov. 28. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy? amúgy nem néz ki hülyén csak attól függ h milyen szabású gtyával viseled (ezért nem mind1 h lány vagy fiú vagy)
2010. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány, de nem hordok csőgatyát.
2010. nov. 28. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vook! mennyi idős vagy? és milyen alakod van? mert a csőgatya nagyon jól néz ki csizmával. és milyen csizmád van?
2010. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, van rajtam 5-6 kiló felesleg, de akkor sem húzok csőgatyát. Bakancsom van, mint említettem.

[link]

Amúgy ilyenem van, de egyáltalán nem hasonlít rá. Kicsit világosabb, az orra egy kicsit szélesebb és szögletesebb.

Köszi.

2010. nov. 28. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
előzőek vook! nem fog hülyén kinézni :) jó a fekete gatya meg a barna bakancs együtt :D
2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. nov. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!