Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen legyen a frizurám és a...

Milyen legyen a frizurám és a ruhám? Linkelj!

Figyelt kérdés
Negyedévszázados szülinapom alkalmából, szeretnék rendezni egy házibulit. Kíváncsi lennék milyen ruhát, frizurát ajánlanátok egy átlagos, arányos testalkatú 160 centi magas, 53 kilós lánynak. Nem szeretnék túlöltözni, meg januárban lesz és fázni se szeretnék. Az arcom kerek és mellig érő, vékonyszálú, barna hajam van, jelenleg nincs frufrum. A frizurámat fodrásszal akarom megcsináltatni. Elsősorban 20 éven felüliek írjanak. Várom a linkeket! :)
2010. nov. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ruhák terén pl.: [link]

Ezek közül szerintem bármelyik jó lenne egy vastagabb harisnyával és boleróval:)


A hajad pedig valami ilyesmi : [link]


A fodrász úgy is meg tudja csinálni.

Feltételezem egyenes a hajad,így ez azért ha fodrász csinálja nem mindennapi!

Előre is boldog születésnapot,és sok sikert a bulihoz:)

21 L

2010. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is irtó dögös, ami itt be lett linkelve... valami hasonlót akartam ajánlani én is..
2010. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hűű! Ezek a rucik tényleg nagyon jók és a frizura is tetszik! Nagyon szépen köszönöm a kedvességed! :)
2010. dec. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!