Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezredik nadrágos kérdésem:...

Ezredik nadrágos kérdésem: Hol kaphatok ilyen nadrágot? Mert nem tudom milyen alakom van hogy nem kapok ilyet sehol

Figyelt kérdés

Szóval mindig csak a csőnadrágokat találom meg magamra, de nem tetszik benne a lábam, amúgy vékony vagyok. De ha találok egy bő nadrágot akkor az túl hosszú rám, meg a csípője is bővebb, meg az ülepe a térdemig ér és k*rva hülyén néz ki rajtam. Szóval vegyük úgy hogy nincs egyenes szárú nadrág rám :( Ha ez segít, akkor 159 centi és 40 kiló körül mozgok.

Ha van valami kérdés kérdezzétek meg, mert nem tudtam mindent leírni mert nincs eszemben


2010. nov. 29. 18:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem kizárólag csőnadrágokat találok magamra csak, de nekem egyenes szárú kell:( de nem tudom most a rövid lábammal van a baj hogy mindegyik egyenes szárúnak az alja hülyén áll rajtam:S
2010. nov. 29. 18:30
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el hátha segít ;)

2010. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Veszel egyet ami jó derékban, és ha hosszú a szára, elviszed nagyihoz vagy egy varrónőhöz, aki felhajtja neked szépen párszáz forintért (nagyi ingyen). Nem tudom mi ebben a bonyolult. XD De ha túl hosszú és derékban is nagy, akkor keress kisebb méretet basszus. xD
2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na ez az....találok egy egyenes szárút, a leges leges legkisebbet felpróbálom és nagy....de kisebb nincs csak csőnadrág :(
2010. nov. 29. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz szét a gyerekosztályon. :D
2010. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

lehet azt kéne:D de ott vajon van rám való méret? eléggé sovány vagyok

és sima fekete nadrág vajon van?

2010. nov. 29. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem vagy egyedi eset, naaaaaaaa... És láttál már gyereket, miylen kicsik tudnak lenni? :D Fazonra meg kb ugyanaz, neked még azzal se lehet sok problémád, ahol a felnőtt szabás más (nem sértés, rem nem annak veszed). De mivel újabban egy 2.-os gyereknek is fontos, hogy divatosan öltözzön és ttangát hordjon... ne aggódj, találsz ott dolgokat. :D
2010. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megnézted a linket?
2010. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a további válaszokat, a linket is megnéztem, de úgy érzem onnan egyik típus sem vonatkozik rám :)
2010. nov. 30. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:
kár :(
2010. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!