Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ötletek, mikulás jelmezre?...

Ötletek, mikulás jelmezre? Lánynak kellene.

Figyelt kérdés
Vagy valahol tudok olcsón venni Debrecenben valahol?
2010. nov. 30. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:

18 éves lánynak*

Mehet valami szexibb is, de azért ne fehérneműre gondoljatok.

2010. nov. 30. 14:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
zerintem 1 piros miniszoknya, fehér harisnya valami magassarkú fekete,fehér vagy piros esetleg zöld.Lehet bokacsizma is vagy rendes magassarkú csizma.Felülre pedig vlm csinos passzos piros felső fekete ővvel+ fekete/fehér boleróval.Esetlega szoknya lehet ceruza szoknya vagy olyan aminek van azlján ilyen fehér prém.És ami kihagyhatatlan mikulás sapka :D azt bárhol találsz.Áruházakban stb...
2010. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákér esetleg valamék ruhadarabon lehtne bolyt vagy prém amit már írtam:)
2010. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyen szoknyára gondoltam persze boleróvalmeg rendes felsővel és ami eszembe jutott még jöhet kesztyű is az is fehér,fekete/zöld remélem segítehettem ha még eszembe jut vlm leírom :D

2010. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy, csak az a baj, hogy később nem lehetne használni azt a szoknyát, mert nem hord pirosat. Egyszeri alkalomért nem szeretnék több ezer forintot kiadni. :s
2010. nov. 30. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

legyél krampusz és öltözz feketébe....:D:D

nah jó csak vicceltem:)

hát ha mikulás jelmez kel akkor van ez a verzió hogy feszülős minta nélküli piros póló,mély kivágással(max egy ezres)

fekete rövid naci(tudod ez a feneket takarja semmi több)

és piros harisnya,vagy piros nadrág fekete harisnyával

egy mikulássapka és kész!

De ez kicsit snassz és gagyi de később is hordhatóak a a ruhák!


Mondjuk nekem ez is teszik annyi hogy le kell venni azt a masni és egy buliba pl hordható ha egy ilyesmit veszel!:

[link]

2010. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igazán nincsmit sajnálom,h nem tudtam segíteni akkor vegyél vlm prém nélküli szoknyát azt hordhatod máskor is vagy ha nem szereted annyira a pirosat a fekete is megteszi:)
2010. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!