Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lánynak milyen...

Alacsony lánynak milyen télikabát áll jól?

Figyelt kérdés
Adnátok linkeket? Érjen combközépig vagy térdig,és meleg legyen! Köszi :)
2010. dec. 1. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nyilvan sem a combkozepig ero es sem a terdig ero nem all jol egy alacsony lanynak. most akkor jol akarsz kinezni,vagy nem akarsz fazni?ha jol akarsz kinezni,akkor mindenkeppen rovid kabatot kell felvenned,ha pedig a lenyeg hogy ne fazz akkor jo a terdig ero is akkor is ha elonytelen.
2010. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na épp ez a dilemmám hogy legjobban a rövid kabátban érzem magam,mert abban csinos vagyok. Viszont megfagyok! :D

Ilyenkor mindig felveszem a térdig érőt,azzal viszont kicsit manós a beütésem :))

nincs olyan fazon,amitől csinos is leszek,de nem is fázok?

160 cm vok amugy

2010. dec. 1. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy combközépig érő szövetkabim van(am 160cm és 70kilo vagyok), ha veszel egy derékmelegítőt, azt is aláveheted, fázni sem fogsz, plusz a szövetkabát mindenkin jól mutat!


20Ł

2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem combközépig érő van, alacsonyabb vagyok nálad és jól áll! mindenképp derékban karcsúsítottat vegyél, esetleg még egy öv is lehet rajta.
2010. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél térdig érőt, ami teljesen karcsúsított, vagyis hangsúlyozza a vékony derekadat, lefele kissé kibővülhet, de ne legyen harang nagyon. :)

magassarkúval nem leszel manó! :)


ezek is édik, szerintem :) :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a magasabb lányoknak állnak jól a hosszított kabátok.:) Ha alacsony vagy, vegyél inkább valami "rövidebbet".
2010. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pont ez az én bajom is már feltettem 1 kérdést is de nem jött sok válasz sokan azt mondják,h rövid áll jól nekünk alacsony lányoknak:) de abban lefagy a combunk :D :/

a szövet kabátok azok még jól néznek ki de nem melegek:(

én nem tudom milyet vegyek és neked sem tudok segíteni ezért várom én is a válaszokat

2010. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!