Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én egy kicsit duci vagyok,...

Én egy kicsit duci vagyok, szerintetek hordjak szoknyákat?

Figyelt kérdés
És ha igen milyet?
2008. jan. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nyugodtan. Ha formás a lábad, akár rövidebbeket is.
2008. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
egy hosszú bő szoknya sztem jobban eltakarja a kövér részeket mint egy nadrág
2008. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Ha szeretnél akkor hordjál,ne mások véleményével foglalkozz,hanem azzal,hogy te jól érezd magad.Tehát,ha szeretnél hordjál és ha netán zavar,hogy mit gondolnák mások akkor olyan hossszúságut,amiben nem érzed kényelmetlenül magad és fontos,hogy magabiztos legyél benne.
2008. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
86%
Szerintem egyszerre csak egyet vegyél fel.:) Amúgy a duciknak jobban áll a szoknya, ha nem ronda, hájas a vádlijuk.
2008. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Minit semmi féle képpen sem. Az nagyon kihangsúlyozza a hájat. Inkább földig érő hosszút. Én semmilyen szoknyát nem hordok, mert nem vagyok sajnos vézna alkat:( De nem is hiányzik a szoknya:)
2008. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A szoknya jobban takar mint a nadrág. Ha nagyon sok a felesleg hosszú szoknya. Vékonyítani nem fog de takar.A nadrágban minden látszik a vastag comb a nagy segg a háj a hason a csíp´ön. ´F´öleg egy jó kis tapadós farmer nagyon csúnya lehet. De egy hosszú szoknya és egy hozzá ill´ö blúz fels´ö ami nem tapad rád, igen elegáns vonzó lehet.

Ha csak felesleged van és a lábaid nem gáz akkor térdigér´öt is akár. Mini csak szupi lábakra való.

2008. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Én sem voltam soha nádszál,ezért a mini kimaradt,de a térdigérőeket nagyon szeretem.A lényeg,h a husis combimat takarja.A szoknya a nőiesség egyik legfontosabb jelképe.

Kamaszkoromból viszont emlékszem,amikor felvettem egy minit,és eléggé negatív visszajelzéseket kaptam,és utána hónapokig csúf békának éreztem magam,csakmert egy mini nem áll jól.Ma már nevetek ezen,de akkor eléggé szarul esett.

2008. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Sztem ne hosszú szoknyát vegyél fel (nem is divat most és valószínűleg úgy néznél ki mint akit zsákba húztak), a félhosszú, vagy térd alattig érő olyan szoknya, ami vagy egyenes, vagy A vonalú, vagy bővítések vannak benne (lefelé bővülő). Fekete! Vagy sötét, de semmiképpen ne világos vagy keresztben csíkos vagy mintás, vagy nagy mintás.


Nem érdekes amúgy, hogyha nem vékony a bokád vagy a lábszárad, ha boldogan és jókedvűen viseled a ruhád, hidd el!

2008. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem térdig érö ceruzaszoknyát viselj. Kötelezö a magas sarkú cipellö, fantasztikus lábakat csinál, megnyújtja és vékonyítsa. Hosszú szoknyát ne viselj, mert alacsonyít és még ducibnak látszik benne valaki.
2008. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
Az egyik ostálytársam háát elég duci(152cm 58kg)Nincs önkritikája. Felvett egy farmerszoknyát. Nem nézett ki rosszul. Sőt! Vékonyabbnak nézett ki.
2008. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!