Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni "csizmaszárhos...

Hol lehet kapni "csizmaszárhosszabbítót", internet, budapest, mennyi lehet?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy combig érő csizmát, de sajna kissé gyér lett a tizenharmadikhamim. Láttam a megasztár egyik műsorában egy ilyen csizmahosszabítót, amit fűzővel tudsz felvenni és ráhúzni a csizmádra (látszatra tök olyan mint egy combig érő csizma). Jó megoldásnak tűnik, ill. olcsóbbnak, mert van egy szép csizmám, csak nem olyan hosszú, de hol lehet ilyet kapni, egyáltalán hogy hívják? Stylist, divatmániákus segítene?
2010. dec. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az a tizenharmadikhami? bocsi, de nagyon kíváncsi vagyok.
2010. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem tizenharmadikhavit akart hívni.de az nyugdíjasok kapnak nem?
2010. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, miért kell belekötni apróságokba? Inkább ne írnál semmit... (Az elsőre értettem...)
2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, nem csak a nyugdíjasok kapnak.

amúgy nem tudom, még nem találkoztam ehhez hasonlóval. ésszerű lenne varrónővel illetve cipésszel beszélni.

2010. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lábszárvédőt?! :D
2010. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"amit fűzővel tudsz felvenni és ráhúzni a csizmádra (látszatra tök olyan mint egy combig érő csizma)"

Utolsó, szerinted ez így néz ki?...

[link]

2010. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tizenharmadik az ami a tizenkettedik után jön.....:)

köszönöm a segítőkészséget, bár a problémára nem nagyon találtam megoldást, egyébként Liptai K. viselt ilyet az egyik megasztáros döntőben és ezt is csak onnan láttam, hogy előtte valami műsorban a sztájlisztja mutogatta a csodaeszközt

2010. dec. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!