Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok vastag harisnyát vagy...

Lányok vastag harisnyát vagy leggingget egyszer vagy töbször is felvesztek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy hány alkalom után mossátok ki?
2010. dec. 6. 21:47
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
én egy vastag pamut harisnyát legalább ötször felveszek mielőtt kimosom. Mivel nem érintkezik közvetlenül az alsó felemmel,tovább friss illatu marad :D
2010. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dgina válasza:
100%

Vastag harisnyát 1-2 alkalom után mosom (mivel ugye a lábfejem benne van, így azért az "használttá válik".

A legginget többször is fel lehet venni mosás nélkül, hiszen tényleg alig koszolódik (olyan, akár egy farmer).

2010. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vastag harisnyát minden használat után mosok, leggingset olyan 2-3 használat után.
2010. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
21:51 vagyok: én a vastag harisnya alá mindig veszek zoknit,ezért nem kell gyakrabban mosni. Nyilván ha csak sima lábbal hordanám,akkor két használat után víz.
2010. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Harisnyát csak akkor hordok, ha muszáj:) Szóval szoknya alá, főleg ünneplőhöz vagy ha olyan cipőt veszek fel, ami feltörné a lábam egyébként.Vagy ha nagyon hideg van télen.Télen 2 alkalom után teszem a szennyesbe:)

Legginget eddig nem hordtam, de most kaptam mikulásra:) Szerintem úgy fogom csinálni, hogy 4-5 alkalom után mosom ki, mert ugye nem érintkezik sem az intim területtel sem a lábfejjel.

15/L

2010. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Harisnyát minden használat után mosok...zoknit sem veszek fel kétszer, harisnyát miért vennék?

Cicagatyát 4-5ször, mert annak nincs lábfeje, így nem lesz lábszaga, nadrág alatt meg egyáltalán nem koszolódik.

2010. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is csak 1-2 alkalommal veszem fela harisnyát, utánna mosom, a legginget 3-4 nap hordom.

2010. dec. 7. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:

harisnyát 1x

macskanadrágot pedig nadrágként hordom, szóval 2x-3x felveszek egyet.

2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harisnyababee ***** válasza:
Vastag harisnyán mit értetek?! Én csak nylonharit hordok (8-100den ig), télen általában vastagabbakat. Ha naci alá veszem, akkor mindig veszek rá egy zoknit. A nylon ugyanis nem szívja be a nedvességet, hanem lepereg róla, a zoknim viszont igen. Ezért zoknit minden egyes nap után küldöm a mosásba, a hari viszont 3-4napig simán jó. Negatív visszajelzést nem kaptam, szal csak nem gáz így sem. A cicagatyót viszont nem tudom, ugyanis azt fel nem venném..
2011. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!