Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy rocker...

Miért van az hogy rocker vagyok, de emosnak néznek az öltözködésem alapján?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hogyan öltözködsz?
2010. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

mert az emo átvett rengeteg dolgot különbözőő stílusokból. lényegében az összes deviáns stílus mixelése az öltözködésük...

nekem is voltak vitáim anno ebből, mikor a ska kockás övemre emoztak...

2010. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire zavar, akkor ne öltözködj rockeresen
2010. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ne akarjátok nekem azt mondani hogy kötelező rózsaszín pólóba lenni ha nem akarom hogy le emosozzanak
2010. dec. 7. 14:34
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is inkább a rock és alter öltözködési stílust szeretem, és engem is sokszor leemoztak már. Nem tudsz mit tenni. Hacsak nem jársz bakancsban, mert azt még nem láttam emon. Viszont én azt mindig is utáltam..
2010. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem akarjuk ezt mondani, létezik átlagos öltözködés is vaze...
2010. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Áhh a bakancs nagyon távol áll tőlem...
2010. dec. 7. 14:44
 8/24 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Fekete csőgatya meg festett fekete, szembefésült haj kockás kiegészítőkkel az emós.

Amúgy meg az emós az egy lopott stílus. Minden szubkultúrából lopkodott jegyeket, szerencsére már leáldozóban van.

2010. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
67%
szerintem az azért lehet mert ugyanolyan gyerek nadrágos,45ös cipős,tányérsapkás nyomoronc lehetsz mint az emosok máskülömben nemnéznének annak?:D
2010. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Vegyél fel szakadt farmert, bakancsot, meg a zenekarod képével ellátott pólót, pulóvert egyből nem fognak emósnak nézni. Hacsak nem Tokio Hotelt vagy egyébb ratyi zenét hallgatsz...
2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!