Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szalagavatóra?

Mit vegyek fel szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Nem fellépő leszek csak vendég, és nem tudom mit vegyek fel. Nem tudnátok nekem linkelni pár képet?

Nagyon megköszönném :)

Vivi


2010. dec. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én most voltam egy szalagavatón, szerintem koktélruhát vegyél fel.rengeteget lehet mostanában kapni, szinte minden boltban árulnak ilyesmiket, mert most van itt a szezonja
2010. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell túlspilázni, legyél csinos, de nem kell kisestélyi. Kb mintha színházba mennél, csak mindenképp szoknyát vegyél fel, mert ha felkérnek egy keringőre, az egyszerűen jobban mutat szoknyában.
2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

De a képekkel sokat segítenétek, hogy nektek mi tetszik a legjobban, ti miben mennétek el?

2010. dec. 8. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami csinos szoknya egy hozzá illő nőies felsővel, magassarkúval vagy valami ruha.

Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Írd be a google-ba, hogy "koktélruhák" vagy "csinos ruhák" stb. nagyon sok képet találsz:)

15/L

2010. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de fáj néznem, hogy MINDEN héten megkérdezi ezt valaki, de pont ugyan ezt. Nem hiszem el, hogy azok a válaszok nem voltak elég jók :(
2010. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Vivi! Mivel nem ismerem a testalakod, a stílusod, illetve hogy mennyit szánsz a ruhára, nem látom értelmét konkrét ruhák belinkelésének.ha mégis ilyesmire vágysz, akkor nézegesd meg ugyanennek a kérdésnek más szavakkal feltett jó néhány változatát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=155&kere..

2010. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!