Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért tanga, miért...

Lányok miért tanga, miért francia bugyi? ( :

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanga: szexibb, nem annyira üt át ruha alatt amint a franci bugyi, kényelmesebb (szerintem), férfiak jobban szeretik:D

Francia bugyi: nem annyira tökéletes alakul lányokon sokkal jobban mutat mint egy tanga, egészségesebb

más nem igazán jut eszembe :D

2010. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a tanga miért egészségtelen?? :S
2010. dec. 11. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont a francia bugyi a kényelmesebb. =] És van olyan pasi, akinek bejön.

A tanga meg elég egészségtelen...

2010. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"A tanga gyakori és egész napos viselete kifejezetten egészségtelen, mert a vékony pánt bevág, dörzsöl, elszorít, ráadásul eredeti funkcióját, a védelmet sem látja el. Könnyen gyulladást okoz a genitáliák környékén, megkönnyíti a baktériumok eljutását a végbéltől a hüvely felé."
2010. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanga, olyan vad...

A francia bugyi, olyan kellemes, szolíd, szexi, sejtető és olyan kis finom..

:)

2010. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tangát nem hordok:/

A franciabugyi szexi(bb) nem közönségesen, hanem inkább a "keveset mutat, de sokat sejtet" szinten. Kényelmes, és vannak nagyon aranyos darabok, de nagyon dögös, csipkések is.

2010. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tanga a kényelmesebb. A francia bugyi állandóan csúszkál rajtam...becsúzik, meg ilyenek.
2010. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!