Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a turis cipőkről...

Mit gondoltok a turis cipőkről? Rossz tapasztalatok? Ha szeretnék venni, mire figyeljek oda? Mert szinte csak ott találom a legjobb cipőket, de anyum nem engedi, hogy vegyek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukád nagyon buta, ha nem engedi. Gondolom megveszi helyette a kínai cipőt, ami 2 hét múlva szétesik. Ha odafigyelsz arra, hogy minőségi cipőt válassz, és alaposan körbenézed, hogy semmi hibája ne legyen, évekig tudod majd hordani. Arra figyelj, hogy a varrás mentén sehol ne legyen szétjőve, és hogy a talpa is stabilan legyen a cipőhöz rögzítve. Szüleim ezzel foglalkoznak, én csak turiból öltözöm. :)
2010. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért nem szereti, mert a turikban, nem kötelező zoknit felvenni és így bármiféle gombát összeszedhetek. vélemények? hogy tudnám kitisztítani, hogy semmit ne szedjek össze?
2010. dec. 11. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell mosni. Én még soha semmit nem szedtem össze.


Első

2010. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :))
2010. dec. 11. 15:12
 5/8 anonim válasza:
Én is vettem már turiból cipőt, ki lehet fogni igazán jókat is. Formalinos cipőfertőtlenítő kendőt lehet kapni gyógyszertárban, azzal együtt bezárod egy simítózáras tasakba 24 órára. Kicsit büdi, ki kell utána szellőztetni 1-2 napig, de teljesen megöli az esetleges fertőző dolgokat.
2010. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amiket turikban veszel holmikat alapból ki vannak fertőtlenítve, mert csak így lehet Magyarországra behozni őket.

Annak a szernek van az a szaga, amire azt mondjuk, hogy "turiszag".


Anyudnak nincs igaza, mert nagyon sok cipőboltban nem kötelező a zokni a próbához.

2010. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass anyukádra. Én mostmár szinte csak turkálóban veszek cipőt,elegem van a drága és ócska üzleti cuccokból.
2010. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak faja cipőők... De vaterán is lehet jókat szerezni;D
2012. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!